24 saat taksi hizmeti vermek çok kolay olmayan bir iştir. Gün boyunca takside bir can taşındığı için çok önem ve çok dikkat istemektedir. Emin taksi olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli ve güvenilir seyahat etme garantisi ile hizmet vermekteyiz. 24 saat boyunca acil taksi ihtiyacı olanların ihtiyaçlarını gidermek için çalışıyoruz. Tüm araçlarımızda kredi kartı kullandığımız için nakit paranız olmadığı durumda bile Talas taksi hizmeti güvencesiyle yolculuk edebilirsiniz. Pos cihazlarımız da pandemi dönemi dolayısıyla temassız ödeme imkânımızın olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Kayseri Talas taksi hizmeti ihtiyacı olan tüm müşterilere konforlu yolculuk sunabilmek için araçlarımızın bakımını eksik etmiyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli bir konudur. Emin taksi durağı olarak şehirlerarası ve ilçeler arası taşımacılıkta yapmaktayız. Bu hizmette yol mesafesi uzun olmasından dolayı uzun yolculuklara özel indirim tarifemizi uygulamaktayız. Talas Bahçelievler mevkiinde ticari taksi ihtiyacınız bulunduğunda bizi çağırabilirsiniz.

Müşterilerin büyük bir çoğunluğu fiyatlandırma hakkında tereddütte kalmaktadır. Fakat Emin taksi olarak en uygun fiyatlarla taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğinizde büyük veya küçük araç isteğinizi belirtebilir ve daha konforlu bir yolculuk yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Sağlık çalışanları ve diğer çalışanlar için sokağa çıkma yasağı saatlerinde 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veriyoruz. Görev yapan sağlık çalışanlarının bu pandemi döneminde bizlere sağladığı kolaylıklara karşılık olarak taksi hizmetinde konforlu taşıma sağlıyoruz.