Taksi insanların bir yerden bir yere rahat ve hızlı ulaşımını sağlamak için oldukça faydalı bir toplu taşıma aracıdır. Kendi aracı bulunmayan ve toplu taşımayı tercih etmek istemeyen kişiler için oldukça kurtarıcı bir seçenektir. Pandemi sürecinde toplu taşıma araçlarının da fazlasıyla risk altında olması sebebiyle taksiye duyulan ihtiyaç oldukça artmıştır. Taksilerimizde toplu taşıma araçlarına istinaden az sayıda insan taşıyoruz. Bunun yanında hijyen, maske ve mesafe kurallarına önem vererek yolcularımıza hizmet veriyoruz. Taksilerimiz gün içinde belirli aralıklarla dezenfekte edilir ve taksilerimizin için dezenfektan solüsyonları bulunur.

Kayseri gelişmiş bir şehir olup nüfus bakımından oldukça kalabalıktır. Büyük bir şehir olması sebebiyle ulaşımda otobüsle yolculuk etmek veya yürümek yerine çoğunlukla taksilerimiz tercih edilmektedir. Taksilerimizin tercih edilmesinin en önemli sebebi de uygun fiyatlı olmasıdır. Kayseri taksi fiyatları her taksi şubesinden şubesine ve durağına göre farklılık göstermektedir. Her taksi durağının taksi ücreti aynı değildir. Taksi ücreti nasıl hesaplanır diye merak edenler olacaktır. Taksi ücretleri yolcunun gideceği mesafeye göre kilometre ücreti belirlenerek ve taksimetre açılış ücreti de ilave edilerek hesaplanmaktadır.

Taksilerimiz uygun fiyatlarıyla yolcularımıza hizmet vermektedir. Uzun ve kısa mesafelerde yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Genel olarak taksiciler kısa mesafeye yolcu taşımak istemezler. Böyle bir durumun bizim taksicilerimiz tarafından yaşanması mümkün değildir. 

Taksi şoförlerimiz uzun veya kısa mesafe ayrımı yapmaksızın müşterilerini istenilen her yere götürmekte ve hizmet vermektedir. Uzun yol mesafelerinde de ekstra indirim tarifesi uygulanmaktadır. Uzun mesafelerde taksi yolculuğu yapıldığında, yolculuğun keyifli geçmesi için şoför ile müşteri arasındaki ilişki çok önemlidir. Şoförlerimiz güleryüzü ve samimiyetiyle yol boyu sıkılmadan keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Güvenilir ve tecrübeli oluşuyla rahat bir yolculuk geçireceksiniz.

Güvenilir Taksi Seçimi

Taksicilikte güvenilirlik çok önemlidir. Tanımadığınız bir kişiyle tek başınıza uzun bir yolculuk yapabilmeniz için yolculuk yaptığınız kişinin güvenilir olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Bazı taksiciler gidilen mesafeden daha fazla taksi ücreti talep ederek insanları kandırabiliyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için tercih edilen taksinin bilindik ve herkes tarafından kullanılan güvenilir bir taksi şubesi olmasına özen göstermelisiniz.

Taksi şoförlerimiz güler yüzlü, samimi ve oldukça güvenilirdir. Yıllardır işinin başında olmaları ve tecrübeleriyle de taksicilik sektöründe farklarını ortaya koymaktadırlar. En iyi taksiye ve taksi şoförlerine sahip olduğumuz için en çok tercih edilen taksi duraklarından bir kaç tanesiyiz.

Taksi duraklarında bulunan taksiler küçük ve büyük kapasitelerde olacak şekilde ayrılmakta ve müşterinin eşya oranına göre yolculukta tercih edilmektedir. Müşteriler taksimizi çağırma esnasında ne kadar eşyaya sahip olduğu hakkında bilgi vererek bizden büyük veya küçük bir taksi göndermemizi isteyebilir. Büyük taksi tercih edilmesinden ekstra bir ücret talep etmemekteyiz. Biz müşterilerimize verdiğimiz hizmeti tam olarak yerine getirebilmek adına taksicilerimizle birlikte fazlasıyla özenli ve ilgili davranmaktayız.

Güler Yüzlü Taksicilik 

Taksicilik mesleği yoğun ve uzun çalışma temposu gerektiren bir iştir. Genellikle gecesi ve gündüzü belli değildir. Bu mesleği uygun bir şekilde devam ettirebilecek meslek şartlarına ayak uydurabilecek kişiler tarafından yerine getirilmesi gerekmektedir.

Gün boyunca yüzlerce kişiye hizmet verildiğinden dolayı insan ilişkileri gelişmiş ve güler yüzlü taksicilere sahip taksi durağımız ile fazlasıyla tercih edilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok büyük önem taşımaktadır. Müşterilerimiz yaptığı yolculuklar esnasında taksicilerimizden oldukça memnun kalmakta samimiyet ve güler yüzlülüklerini oldukça beğenmektedir.

Uzun veya kısa süren yolculuklarınızda size eşlik edecek kişinin size güven vermesi ve iyi insan ilişkilerine sahip olması sizin daha rahat bir şekilde yolculuk yapmanıza yardımcı olacaktır.

Taksilerimiz müşterilerimize 7/24 hizmet vermekte ve ulaşımlarını sağlamaktadır. Pandemi sürecinde devam eden hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulamalarında da kesintisiz hizmette bulunmaktayız. Taksilerimiz de ödeme işlemi sırasında kart geçmektedir. Ödemelerini ister kart ile ister nakit olarak yapabilirsiniz. Temassız ödeme işlemimizde bulunmaktadır. Pandemi döneminde oldukça tercih edilen bir işlemdir. Müşterilerimizi düşünerek elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Güvenle bizi tercih edebilirsiniz.