+

Evet, araçlarımız günlük olarak dezenfekte edilmektedir. Taksi durağımızda dezenfekte makinası olup araçlarımız günlük olarak şahsımız tarafından düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

+

Evet, siz değerli yolcularımız için şehirler arası yolculuk hizmetimiz vardır. Yolun uzunluğu ve eşya durumunuza göre sizin için en uygun olan aracımızı ayarlıyor ve size konforlu bir yolculuk sunmaya özen gösteriyoruz.

+

Evet, uzun yolculuklarda özel indirim yapmaktayız.

+

Tüm araçlarımızın bakım ve onarımı rutin olarak yapılmaktadır. Yolculuk sırasınnda sizi süpriz bir durumla karşı karşıya bırakmamak için bu konuda ekstra hassasiyet göstermekteyiz.

+

Evet, tüm araçlarımızda kredi kartı ile ödeme yapabilmektesiniz. Temassız ödeme imkanı olduğunu da belirtmek isteriz.

+

Evet, Emin Taksi olarak gece - gündüz hizmetimiz aralıksız devam etmektedir. 7 gün / 24 saat bizi arayabilir ve güvenilir taksi yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

+

Evet, siz kıymetli yolcularımıza en konforlu yolculuğu sunabilmek için durağımızda büyük ve küçük araçlarımız mevcuttur.

+

Evet, çalışmaktayız. Hafta içi akşam yasaklarında ve hafta sonu yasaklarında sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izin belgemiz kapsamında 7/24 aktif hizmet vermekteyiz.