Kayseri Talas Anayurt taksi sürekli olarak yolcu taşımacılığı yapmakta ve 24 saat boyunca kesintisiz taksi hizmeti vermektedir. Talas anayurt taksi durağı anayurt toki yakınlarında hizmet vermektedir. Yolcularına uzak yada yakın mesafede ulaşım sağlamaktadır. Uzun yol durumlarında indirim yapılabilmektedir.

Taksicilik mesleği yoğun ve uzun çalışma temposu gerektiren bir iştir. Bu mesleği yapan kişiler her gün onlarca insanla muhatap olmakta ve uğraşmaktadır. Taksicilik 7/24 zaman dilimi içinde hizmette bulunarak yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Böyle yoğun ve stresli bir işe ayak uydurabilecek uygun ve güvenilir kişilerin çalışması doğru olacaktır.

Anayurt taksi durağında bu işi bilen ve güvenle yerine getiren taksiciler bulunmaktadır. Yolcularımız gönül rahatlığı ile taksilerimizi tercih edebilir. Talas Anayurt taksi durağı numarası internette aratarak ulaşılabilir ve taksi hizmetinden yararlanılabilir.

Kayseri Talas Anayurt Taksi

Pandemi döneminde uygulanan hafta içi ve hafta sonu yasaklarda da hizmet vermeye devam eden Talas Anayurt taksi durağı hizmete kesintisiz devam etmektedir. Pandemi de uyulması gereken hijyen ve mesafe kurallarına önemle dikkat etmektedir.

Taksiler belirli aralıklarla dezenfekte edilmekte ve taksi içinde dezenfektan madde bulunmaktadır. Taksi ücretleri yolcunun gideceği yerin mesafesine göre taksimetre ücreti de dahil edilerek hesaplanmaktadır. Bilinmedik taksileri tercih etmeniz durumunda gideceğiniz mesafeden fazla ücret talep edebilirler. Bu yüzden bilindik taksi duraklarını tercih ediniz.

Diğer Hizmetlerimiz
Detaylı Bilgi İçin Form