Kayseri Talas Bahçelievler taksi durağı yolcularına güvenilir ve rahat bir ulaşım hizmeti sağlamak için 24 saat taksi hizmetine devam etmektedir. Hangi saatte ve mesafede olursanız olun aramanız ve taksi hizmeti istemeniz yeterli olacaktır. Talas Bahçelievler taksi durağı numarasına internetten arayarak ulaşabilir ve taksi isteyebilirsiniz. Taksi hizmeti uzun ve kısa mesafede verilebilmektedir.

Uzun mesafe taksi ücretlendirmesinde indirim uygulanabilmektedir. Taksi hizmeti emin ve güvenilir taksiciler tarafından verilmelidir. Taksicilik sabır isteyen bir meslektir. Gün içerisinde yüzlerce farklı insanla karşılaşıldığı için ve uğraşıldığı için yoğun stres altında yapılan bir iştir. Bu yoğunluğa ve strese dayanabilecek insanlarla iyi iletişim kurabilen insanların bu mesleği yerine getirmesi daha uygun olacaktır. Bahçelievler taksi durağında hizmet veren taksicilerimiz uygun özelliklere sahip ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Yolcularımıza en uygun şekilde hizmet vermektedir.

Talas Bahçelievler Taksi Durağı

Talas Bahçelievler taksi pandemi döneminde de uygun çalışma standartlarında hizmet vermektedir. Belirli aralıklarla dezenfekte işlemi uygulayarak müşterilerinin sağlığına önem vermektedir. Pandemi de uygulanan hafta içi ve hafta sonu yasaklarında da taksi hizmeti vermektedir.

Taksi ücreti müşterinin gideceği yerin mesafesine göre belirlenmekte taksimetre hesabı uygulanmaktadır. Eğer fazla eşyaya sahip iseniz taksi durağını aradığınızda belirterek eşyalarınızı alabilecek kapasitede bir taksi isteyebilirsiniz. Bahçelievler taksi durağında müşterilerin eşya kapasitesine göre büyük ve küçük taksiler bulunmaktadır. 

Diğer Hizmetlerimiz
Detaylı Bilgi İçin Form