Talas Anayurt Mevlana mahallesi taksi hizmetinin bulunduğu ve 7/24 hizmet verildiği bir taksi durağıdır. Talas mevlana taksi durağında bulunan taksilerinin bakımlarıyla sürekli ilgilenen temizliğine önem veren bir taksi durağıdır.

Müşterilerini yarı yolda bırakmamak adına işini titizlikle yürüten ve işinin hakkını veren bir taksi şubesidir. Bir yerden bir yere ulaşabilmek için en hızlı kullanabilecek araç tabikide taksi hizmetidir. Taksi hizmeti veren en yakın taksi durağını belirleyip ulaşacağınız yere tam vaktinde yetişebilirsiniz.

Talas Mevlana Mahallesi Taksi

Mevlana mahallesinde bulunan taksi durağı ile yolcularına güvenli ve rahat bir ulaşım sağlayan Mevlana taksi müşteri memnuniyeti ve güvenliğine fazlasıyla önem vermektedir. Pandemi dolayısıyla toplu taşıma araçlarının fazla riskli olmasından dolayı taksiye duyulan ihtiyaç artmaktadır.

Taksiler de hijyen koşullarına ve mesafe kurallarına önem verilmektedir. Taksiler sürekli dezenfekte edilerek herhangi bir hastalığın başka kişilere aktarımı engellenmeye çalışılmaktadır.

Pandemi sebebiyle getirilen hafta sonu ve hafta içi yasaklarında da yolculara hizmet vermekte ulaşım hizmetine devam etmektedir. Taksi ücreti yolcunun gideceği yerin mesafesine göre belirlenmekte ona göre taksimetre ücreti açılmaktadır.

Taksimetre ücretleriyle oynayan yabancı taksilere karşı dikkatli olunması gerekmektedir. Size gideceğiniz mesafenin tutarından fazla bir ücret çıkartabilirler. Bu konuda dikkatli olunmalı bilindik ve güvenilir taksilerle yolculuk yapılmalıdır.

Diğer Hizmetlerimiz
Detaylı Bilgi İçin Form