Kayseri’nin Talas ilçesinde üniversite olduğundan dolayı öğrenciler derslere geç kalma, otobüse veya uçağa yetişme gibi durumlarda öğrenci taksisi arayışına giriyor. Öğrenci oldukları için minimum bütçeyle yolculuk yapıp, gitmek istediği yere hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmayı istiyor. Biz Emin Taksi olarak talas öğrenci taksisi hizmeti veren bir firmayız.

Taksi durağında bulunan şoförlerimizin güler yüzü ve samimi sohbetleriyle huzurlu, güvenli, konforlu ve ucuz yolculuk yapmanız mümkün. Talas ucuz taksi hizmeti verdiğimiz taksi durağımız üniversitenin hemen yanında bulunmaktadır. Şehirlerarası ve ilçeler arası yolculuklarda da talas ucuz taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Şehirlerarası ve ilçeler arası mesafeler uzun olduğu için ek indirim polikatımızı uygulamakta ve uygun fiyatlarla taşımacılık yapmaktayız.

Talas öğrenci taksi ücreti konusunda Emin Taksi olarak en iyi fiyatlarla taşımacılık hizmetinizden yararlanabileceğinizin garantisi vermekteyiz. Bu ucuz fiyatın yanında konforlu araçlarımız ve tecrübeli şoförlerimiz ile herhangi bir sorun yaşamadan hızlı bir şekilde gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Talas öğrenci taksi olarak 24 saat çalışmakta olup, pandemi dönemindeki yasak saatleri süresince de kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bu hizmetide çalışma izin belgemiz ile resmi bir şekilde siz kıymetli müşterilerimiz için gerçekleştiriyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz
Detaylı Bilgi İçin Form