Talas ilçesinin Osmanlı sokağında bulunan taksi durağımız müşterilerimize aralıksız ve 7/24 hizmet vermektedir. Talas Belediye'si gelişmiş şehirleşme yapısı ve düzeniyle şehrinde yaşayan insanlara her türlü imkanları sağlamakta ve hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin arasında taksi hizmeti de bulunmaktadır.

Taksicilik mesleği uzun saatler alan yorucu ve stresli bir iştir. Bu yorucu mesleği yapan kişilerin de bu mesleğe uygun ve güvenilir olması gerekmektedir. 24 saat boyunca insanları istedikleri yere ulaştırma görevi küçümsenmeyecek kadar değerlidir. Talas Osmanlı sokağı taksileri görevlerini başarıyla icra etmektedir. Taksi durakları merkeze ve üniversiteye yakındır.

Talas Osmanlı Sokağı Taksi Ücreti

Talas ilçemizde bulunan Osmanlı sokağı taksi durakları ücretleri yolcunun taksiye bindiği andan itibaren gideceği yerin öğrenilmesi ve taksimetrenin açılmasıyla hesaplanmaktadır. Kısa ve uzun mesafe ulaşım hizmeti verilmektedir. Uzun mesafe ulaşımlarında indirimde uygulanmaktadır.

Gideceğiniz yeri ve ne kadar eşyaya sahip olduğunuzu belirttiğiniz taktirde sizin için uygun bir araç gönderilmektedir. Araçlarımız büyük ve küçük her kapasiteye cevap verebilecek özelliktedir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği için araçlarımız dezenfekte edilmekte ve araçlarımızda dezenfektan bulunmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz
Detaylı Bilgi İçin Form