Taksi hizmeti vermek gerek 24 saat çalışma koşulları gerek ise hizmet sektörü olmasından dolayı zorlukları olan bir sektördür. Müşteriler içinde gerek tuzlu ücretler gerek ise şoföre canın emaneti sebebiyle tereddüte düşürmektedir. Kayseri Talas papatya caddesi taksi hizmetini en uygun fiyatlara sağlayarak müşteri memnuniyetini önemseyen bir taksi durağıyız. Uygun fiyat garantimizin yanında son model ve titizlikle bakımı yapılan araçlarımız ile konforunuzu en üst seviyede tutmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Kayseri ilinin Talas ilçesinde ticari taksi denildiğinde akla gelen ilk taksi durağı Emin Taksidir. Müşterilerimizin Talas Papatya Cadde taksi ücreti konusunda çekincesi olduğu için taksi ücretlerimizin oldukça uygun olduğunu tekrar belirtmek isteriz. Taksi hizmeti verdiğimiz araçlarımızda seçim yapabilmek için telefonda belirtmeniz yeterlidir.

Konforuna düşkün veya fazla kişi ile taksiye binecekler için büyük araç seçimi, minik araçlarla yolculuk etmek isteyenler için ise küçük araç seçimi seçeneğimiz mevcuttur. Pandemi sürecinde yasaklı saatlerde ve günlerde de hizmet vermekteyiz. Taksi hizmetimiz 24 saat boyunca, yasal olarak çalışma izni belgemizle yapılmaktadır. Taksi şoförlerimizin güler yüzü ve samimi sohbetiyle yolculuk boyunca sıkılmadan, gitmek istediğiniz yere varacaksınız. Hemen iletişime geçerek keyifli ve ucuz yolculuğa ilk adımı atabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz
Detaylı Bilgi İçin Form