Talas Kayseri de bulunan bir ilçedir. Talas ilçesinde bulunan Talas Yenidoğan taksi yolculara ulaşım hizmetinde bulunmaktadır. Taksi insanların bir yerden bir yere daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Toplu taşıma araçlarını tercih etmek istemeyenler için taksi oldukça kurtarıcı bir araçtır.

Yolcuların tercih edeceği taksilerin güvenilir olmasına çok dikkat edilmelidir. Taksiler her gün onlarca insanı istedikleri yere ulaştırmaktadır. Bu mesleğin güvenilir ve işini bilen kişiler tarafından yapılması ve yürütülmesi gerekmektedir. Talas Yenidoğan taksi durağı işini yıllarca icra etmiş ve güvenilir taksi şoförleri tarafından insanlara hizmet vermektedir.

Kayseri Talas Yenidoğan Taksi

Taksicilik yoğun ve uzun çalışma saatleri gerektiren bir iştir. Talas Yenidoğan taksi durağı pandemi döneminde uygulanan hafta içi ve hafta sonu yasaklarında da yolculara taksi hizmeti vermektedir. Pandemi döneminde sürdürülen çalışma saatleri içinde maske ve hijyen koşullarına dikkat etmekte belirli aralıklarla taksilere dezenfekte işlemi uygulamaktadır.

Pandemi döneminde toplu taşıma araçlarının fazla risk altında olmasından dolayı taksilere duyulan ihtiyaç artmıştır. Yenidoğan taksi durağı müşterilere yanıt verecek kapasitede taksiye sahiptir. Taksi ücreti gidilen mesafe ve taksimetre ücreti ile hesaplanmaktadır. Müşteriler taksi ücretlerini nakit veya kredi kartı ile ödeme işlemi yapabilirler. Taksiler de temassız ödeme de mevcuttur. Pandemi döneminde kullanılan temassız ödeme işlemi uygulaması müşteriler için oldukça güvenilir olacaktır. 

Diğer Hizmetlerimiz
Detaylı Bilgi İçin Form